Bio čaga 142 g

Chaga_kategooria

Jemně vymletá bio čaga sbíraná ve Finsku a Estonsku . 100% čistá, žádné konzervanty. Množství v tomto balení je ideální pro 39 denní kůru nebo k běžnému použití podle vašich potřeb. Výrobce osobně známe, zastupujeme ho v České republice, jedná se o firmu známou nejenom v Estonsku a ve Finsku, ale ve všech severských zemích, kam dodává nejenom čagu, ale také vynikající bio šťávy z divokých borůvek a brusinek, z černého rybízu, mrazem sušenou borůvku a brusinku, nebo třeba bio medy. Všechny tyto produkty můžete nakoupit také u nás. 

Čaga je po staletí známá díky svému přínosu pro kardiovarkulární systém a posílení imunity. Obsahuje živiny, které zvyšují počet bílých krvinek, tělu tak pomáhá bojovat proti toxinům, virům, bakteriím, kvasinkám a plísním. Posiluje červené krvinky a kostní dřeň. Obsahuje i fytochemikálie, které pomáhají při rakovině, vyrovnávají hladinu cukru v krvi, podporují činnost nadledvin, ničí škodlivé houby v trávicím traktu. 

Doporučujeme zařadit do jídelníčku také jako podporu pro snížení špatného cholesterolu a snížení krevního tlaku. Pokud už užíváte léky na snížení krevního tlaku, užívejte čagu pouze po konzultaci s lékařem, naše čaga vykazuje velmi silné účinky. 

Působí také v oblasti zažívacího traktu, pomáhá při léčbě zánětu žaludku, žaludečních vředů, onemocnění dvanácterníku, jater a sleziny, ulcerózní kolitidy a Crohnovy nemoci.

Podpůrně působí také při léčbě kožních problémů, psoriáze, ekzémech.

Posiluje nervový systém.

Pouze po poradě s lékařem ji smí používat těhotné a kojící maminky, a jak je uvedeno výše, lidé, kteří berou prášky na snížení tlaku. Podobně je tomu i v případě, že užíváte čistou glukózu.

Kromě toho, že takto jemně vymletou čagu můžete přidat do svého smoothie, jogurtu, džusu, obilné kaše nebo snídaňových lupínků, chybu nemá vynikající čaga latté s kokosovým mlékem, kdy do hrnku dáte 1-2 lžičky prášku z čagy, 1/2 lžičky skořice, 1 lžičku medu, a osminku hrnku kokosového mléka. Čagu také můžete pít místo kávy, oslazená medem má daleko větší účinnost.

Kontaktujte nás

Linea Toscana - Linea Naturale 

MARTIN INTERAMERICANA s.r.o.

Říčanská 441

252 43 Průhonice

IČO: 62967029

DIČ: CZ62967029

admin@lineatoscana.cz

tel.: 736 630 787

NA ČESKÉM TRHU JSME UŽ 24 LET.

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a jedna 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).