Kdo jsme

Naše firma na českém trhu působí už skoro čtvrtstoletí. Posledních deset let se intenzivně věnujeme produktům, které člověku pro zachování jeho dobré kondice nabízí příroda. Jsme nejenom české, ale také evropské výhradní zastoupení australské firmy JUICES INTERNATIONAL Ltd  - Super Sprout, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních lyofilizovaných výhonků, ovoce a zeleniny, a také české zastoupení estonské firmy LOOV, která se specializuje na bio produkty z divokých lesních plodů a čagu. Přírodní produkty a bio produkty, o kterých si u nás můžete přečíst, dodáváme jednak prostřednictvím vlastního eshopu, ale především prostřednictvím desítek obchodů se zdravou výživou a s přírodními produkty a bio produkty, a také bylinných lékáren. 

Nabízíme výjimečnou kvalitu. Uvěříte, až ochutnáte. To už ví stovky našich stálých zákazníků.

Na český trh přivážíme výjimečnou kvalitu. Ať už hlubokým mrazem vysušeného ovoce, zeleniny a výhonků, tak i šťáv, čagy a medu. Svou pozornost soustředíme na plodiny po desítky let nebo i staletí známé svými účinky, tolik prospěšnými pro naše zdraví. Všechny nabízené produkty jsou doslova přírodní zásobárnou vitamínů, minerálů, enzymů, Omega mastných kyselin a dalších prvků v jejich nejčistší podobě. Jsme alternativa pro všechny, kteří rádi experimentují, a hledají tam, kde si příroda umí poradit. Jsme tu také pro sportovce, kteří potřebují co nejrychleji doplnit živiny. Jsme tady pro ty z vás, kteří mají ovoce, zeleninu a výhonky moc rádi, ale mají problémy s jejím trávením, a tak trpí například nadýmáním. Naše produkty  se dájí jíst a pít samotné, nebo se dají přidat do jakéhokoliv receptu. Do jogurtu, tvarohu, zmrzliny, smooothies, jakéhokoliv nápoje, ale také do těstovin, k rybám, masu. Záleží jenom na Vaší fantazii. Inspiraci můžete najít také v našem odkazu Recepty.

Kontaktujte nás

Linea Toscana - Linea Naturale 

MARTIN INTERAMERICANA s.r.o.

Říčanská 441

252 43 Průhonice

IČO: 62967029

DIČ: CZ62967029

admin@lineatoscana.cz

tel.: 736 630 787

NA ČESKÉM TRHU JSME UŽ 24 LET.

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devatenáct a dvanáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).