Kdo jsme

 

Jsme nejenom české, ale také evropské výhradní zastoupení australské firmy JUICES INTERNATIONAL Ltd  - Super Sprout www.supersprout.com.au , a také české zastoupení estonské firmy LOOV, která se specializuje na bio produkty z divokých lesních plodů.Několik let se věnujeme vyhledávání zajímavých přírodních produktů a bio produktů, které dodáváme do desítek obchodů se zdravou výživou a s přírodními produkty a bio produkty.

Nabízíme výjimečnou kvalitu. Uvěříte, až ochutnáte. To už ví stovky našich stálých zákazníků.

Na český trh přivážíme výjimečnou kvalitu ovoce a zeleniny, výhonků, šťáv i medu. Svou pozornost soustředíme na plodiny, známé po desítky let svými účinky, tolik prospěšnými pro naše zdraví. Jsme alternativa pro všechny, kteří rádi experimentují, jsme alternativa pro všechny, kteří zrovna nechtějí loupat, krájet nebo umývat odšťavňovač, kteří spěchají, a přitom mají chuť na něco, co potěší jejich chuťové buňky na celý den. Ale také pro sportovce, kteří potřebují co nejrychleji doplnit živiny. A konečně i pro ty z vás, kteří mají ovoce, zeleninu a výhonky moc rádi, ale mají problémy s jejím trávením, a tak trpí například nadýmáním. Naše produkty  se dá přidat do jakéhokoliv receptu. Do jogurtu, tvarohu, zmrzliny, smooothies, jakéhokoliv nápoje, ale také do těstovin, k rybám, masu. Záleží jenom na Vaší fantazii. Inspiraci můžete najít také v našem odkazu Recepty.

Super Sprout prášková zelenina, ovoce a výhonky, stejně jako prášky z divokých lesních borůvek a divokých brusinek jsou vyrobeny lyofilizací, technologií sušení hlubokým zmražením. Všechny vitamíny, minerály i antioxidanty tak zůstávají zachovány. Na konci technologického procesu jsou usušená zelenina a ovoce rozemlety na prášek, který je tak koncentrovaným zdrojem všeho, co od ovoce a zeleniny čekáme.

Produkty jsou 100% přírodní, bez jakýchkoliv příměsí, bez barviv a konzervantů. Většina produktů je bio certifikovaná. S výjimkou mladého ječmene a mladé pšenice jsou všechny ostatní druhy bez lepku. 

Kontaktujte nás

Linea Naturale - MARTIN INTERAMERICANA s.r.o.

Říčanská 441

252 43 Průhonice

DIČ: CZ62967029

admin@lineatoscana.cz

tel.: 736 630 787

tel.: 325 51 51 43

fax: 325 51 15 48

NA ČESKÉM TRHU JSME UŽ 21 LET.

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a sedm 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).