FAQ - vaše nejčastější dotazy

1. Co je Super Sprout

    Super Sprout jsou 100% přírodní, nijak neupravované zeleninové a ovocné prášky bez jakýchkoliv barviv, příměsí, bez konzervantů.  

2. Jak se Super Sprout používá

    Můžete ho použít všemi možnými způsoby, které vás napadnou. Můžeto ho přidávat do jogurtu, tvarohů, všech druhů kaší, do zmrzliny v případě všech druhů ovoce Super Sprout, do polévek, do výpeků, do zálivek a také do kaší v případě všech druhů zeleniny, do smoothies, koktejlů, citron a zázvor vynikající do samostatných nápojů stejně jako při vaření a pečení, všechny druhy můžete kombinovat do energetických nápojů, vaší fantazii se meze vůbec nekladou, čím víc je budete používat, tím víc nápadů se vám vyrojí v hlavě.

3. Jsou Super Sprout bez příměsí?

   Absolutně. Jsou to 100% čisté prášky bez jakýchkoliv příměsí, bez barviv, bez konzervantů

4. Je Super Sprout bezlepkový?

Super Sprout mladý ječmen a mladá pšenice obsahují přirozený lepek, který je obsažen v zrníčkách těchto obilovin. Náš mladý ječmen a mladá pšenice jsou z celých rostlinek, není to pouze šťáva. Rostlinky se vždy pěstují pouhých šest dnů. Všechny ostatní druhy ovoce a zeleniny jsou přirozeně bezlepkové. Pokud můžete jíst čerstvé ovoce a zeleninu, můžete jíst také Super Sprout.

5. Mohou Super Sproutu jíst děti?

Samozřejmě! A nejenom to. Řada z nás rodičů zná obvyklý problém. Neví, jak svoje děti přesvědčit, aby jedly ovoce a zeleninu. Super Sprout svým maličkým i větším přidejte do jejich běžného jídla, a tak prostě ovoce a zeleninu jíst začnou. Děti milují naše jablíčko - chutná jako křížaly, milují naši borůvku a jahodu. A když jim přidáte do jogurtu například červenou řepu, jogurt je najednou růžový, a děti mají tak rády růžovou! A už jedí červenou řepu.

6. A senioři?

Samozřejmě, a právě také senioři. S věkem přibývají nejenom trávicí problémy, nadýmání, mění se chutě,  ale začínají chybět tolik potřebné živiny, protože si naši senioři ovoce a zeleninu prostě nekoupí. Super Sprout přidaný do jogutru, do polévky, do omáčky, do kaše, a najednou se i jim znovu zabydluje zelenina a ovoce znovu v jídelníčku.

7. Odkud Super Sprout pochází?

Výlučně z Austrálie. Výhonky se pěstují v Ethtect biomasových komorách, ostatní ovoce a zelenina na plantážích australských bio farmářů.

8. Kolik Super Sproutu jíst?

Prášky jsou velmi koncentrované - jak najdete u každého z nich, například na jedné polévkové lžící červené řepy jsou výživově 2 bulvy červené řepy. Pokud tedy chcete Super Sprout užívat jako zdroj doporučených vitamínů, minerálů a ostatních živin, stačí vám malá lžička denně. Pro ty z vás, kteří na svém zdraví pracují se svým výživovým poradcem nebo naturopatem, poraďte se s nimi, ale obecně se držte běžné zásady jako u každého jídla: všeho s mírou. Nepřehánějte to smile. Jedna naše moc dobrá kamarádka, magicky přitahovaná červenou řepou, dala si několik polévkových lžic Super Sprout červené řepy za den. Neuvědomila si, že na jedné lžíci jsou koncentrované dvě bulvy. Silný očistný proces jí pěkně zrychlil život, řepa je ve větším množství nejenom zdroj vitamínů, živin, kyseliny listové atd., atd. ale je známá také svým projímavým účinkem.

  

Kontaktujte nás

Linea Naturale - MARTIN INTERAMERICANA s.r.o.

Říčanská 441

252 43 Průhonice

DIČ: CZ62967029

admin@lineatoscana.cz

tel.: 736 630 787

tel.: 325 51 51 43

fax: 325 51 15 48

NA ČESKÉM TRHU JSME UŽ 21 LET.

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a šest 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).