Recepty

Boruvka-vegan-kostky  

 Pro-zdravicko-003

Ragu-z-dyne-hokaido-005

Pro-zdravicko-004

Dort-jahoda-015

                                                      

Do jakých jídel a nápojů přidávat hlubokým mrazem sušené ovoce, zeleninu, výhonky? Co všechno se dá dělat s našimi čistými šťávami z lesních plodů ? Vaší kuchařské fantazii se meze nekladou. Jsou vynikající do jogurtu, tvarohu, zmrzliny, do obilních kaší, do polévek, zálivek, dipů, omáček, do těstovin, rýže, zapečených i obyčejných vařených brambor, do smoothies, koktejlů, nápojů teplých i studených, k připravě jídel asijské kuchyně, pro recepty z ryb i masa. Pro inspiraci uvádíme několik receptů, které jsme si oblíbili. Recepty najdete na pravé straně menu v rubrice recepty, vždy podle jednotlivých druhů našich výhonků, ovoce nebo zeleniny.

Blueberry-ice-cream

Dip-z-cervene-repy

 Veggie-naplavka-srpen-2016-004 

   Super-sprout-ginger-man-002

Během pěti let jsme vymysleli desítky jednoduchých a náročnějších receptů, pro které lyofilizované ovoce, zelenina a výhonky hodí. Ať už chcete svému tělu dodat vitamíty, minerály, stopové prvky a vlákninu jenom proto, že chcete zdravěji jíst, ať chcete přirozenou cestou zlepšit některý ze svých zdravotních problémů, nebo ať si chcete prostě jenom zdravě zaexperimentovat, neváhejte, budete příjemně překvapeni.

 Super-sprout-brownies-s-boruvkovym-kremem-002                      

Pumpkin-scones-naplavka

Blueberry_3_720x

Cranberryjuicedetoxwater

Divoka-brusinka-na-leto-loov

 Loov-livance

Maliny_

Organic-blackcurrants-loov

Rakytnik-kase

Raw-cokolada-z-cagy

Kontaktujte nás

Linea Toscana - Linea Naturale 

MARTIN INTERAMERICANA s.r.o.

Říčanská 441

252 43 Průhonice

IČO: 62967029

DIČ: CZ62967029

admin@lineatoscana.cz

tel.: 736 630 787

NA ČESKÉM TRHU JSME UŽ 24 LET.

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a čtrnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).