Recepty

Zazvorky-amy-amanda Super-sprout-ginger-man-002 Pro-zdravicko-003 Ragu-z-dyne-hokaido-005 Pro-zdravicko-004 Dort-jahoda-015

                                                      

Do jakých jídel a nápojů Super Sprout přidávat? Do jakéhokoliv jídla nebo nápoje, na které si vzpomenete. Vaší kuchařské fantazii se meze nekladou. Super Sprout je vynikající do jogurtu, tvarohu, zmrzliny, vynikající do obilních kaší, do polévek, zálivek, dipů, omáček, do těstovin, rýže, zapečených i obyčejných vařených brambor, do smoothies, koktejlů, nápojů teplých i studených, k připravě jídel asijské kuchyně, pro recepty z ryb i masa. Pro inspiraci uvádíme několik receptů, které jsme si oblíbili. Recepty najdete na pravé straně menu v rubrice recepty, vždy podle jednotlivých druhů našich výhonků, ovoce nebo zeleniny.

Blueberry-ice-cream Dip-z-cervene-repy  Veggie-naplavka-srpen-2016-004    

Minulý rok jsme vymysleli desítky jednoduchých a náročnějších receptů, pro které se Super Sprout skvěle hodil. Ať už chcete svému tělu dodat vitamíty, minerály, stopové prvky a vlákninu jenom proto, že chcete zdravěji jíst, ať chcete přirozenou cestou zlepšit některý ze svých zdravotních problémů, nebo ať si chcete prostě jenom zdravě zaexperimentovat, neváhejte, budete příjemně překvapeni.

 Super-sprout-brownies-s-boruvkovym-kremem-002Super-sprout-brokolice-polevkaPumpkin-scones-naplavkaSuper-sprout-recepty-zazvor

Kontaktujte nás

Linea Naturale - MARTIN INTERAMERICANA s.r.o.

Říčanská 441

252 43 Průhonice

DIČ: CZ62967029

admin@lineatoscana.cz

tel.: 736 630 787

tel.: 325 51 51 43

fax: 325 51 15 48

NA ČESKÉM TRHU JSME UŽ 21 LET.

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a třináct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).