Citron

Pokud jste si až dosud mysleli, že víte, jak chutná opravdový citron, tak si buďte jisti, že jste to nevěděli !

 

Chladný nápoj v létě, horký v zimě – na letní osvěžující nápoj stačí dát jednu kávovou lžičku citronu Super Sprout do 1,5 l – 2 litrů vody. Přidat můžete i med a mátu. V zimě přidáte do horkého čaje citron Super Sprout podle chuti. Do jednoho litru čaje stačí jedna kávová lžička citronu Super Sprout

Nápoj na odvodnění organismu –  do 1,5 litru vody zamíchejte jednu kávovou lžičku citronu Super Sprout, přidejte několik plátků čerstvé, salátové okurky, a několik lístků máty. Nechte přes noc vyluhovat v lednici nebo na chladnějším místě. Ráno vyndejte plátky okurky i mátu, a celý den popíjejte.

Citronová poleva na moučníky – do cca 100 g cukru moučka stačí přidat půl kávové lžičky citronu Super Sprout a jednu a dvě lžíce horké vody. Vymícháte.

Nepečený citronový cheescake – na korpus potřebujete dva balíčky Bebe sušenek, které najemno rozemelete, a smícháte se 75 g rozpuštěného másla, a asi

půl kávové lžičky citronu Super Sprout. Směs namačkáte na dno dortové formy, vyložené pečícím papírem. Pečete v troubě na 180 stupňů 5-7 minut, potom necháte vychladnout.  Náplň: dvě vaničky plnotučného tvarohu a jednu vaničku Mascarpone smícháte se 150 g krupicového cukru, polévkovou lžící citronu Super Sprout, špetkou soli. Vymícháte dohladka, a nakonec vmícháte hrnek smetany 31%. Následně necháte jeden sáček práškové želatiny nabobtnat v 5 polévkových lžících vody, zahřejete, nesmíte vařit. Do horké želatiny vmícháte 3 lžíce připravené náplně, rychle zamícháte, a vmícháte do celé náplně. Náplň nalijete do dortové formy na korpus, uhladíte, a 5-6 hodin necháte tuhnout v lednici. Zdobit můžete plátky pomerančů nebo mandarinek.

Super-sprout-citron-receptySuper-sprout-citron-recept

Kontaktujte nás

Linea Naturale - MARTIN INTERAMERICANA s.r.o.

Říčanská 441

252 43 Průhonice

DIČ: CZ62967029

admin@lineatoscana.cz

tel.: 736 630 787

tel.: 325 51 51 43

fax: 325 51 15 48

NA ČESKÉM TRHU JSME UŽ 21 LET.

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a sedm 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).