Jahoda

 ●ranní nápoj jahoda ve vodě  nemá žádnou zvláštní chuť, ale pokud se rozhodnete ji ve vodě rozmíchat, je dobrá s trochou medu. Výborná je v nápoji  v kombinaci s jablíčkem Super Sprout. Do 2-3 dcl vody stačí dát lžičku jablíčka Super Sprout a lžičku jahody Super Sprout, zamíchat, a za chvilku už pijete hustý ovocný nápoj

jogurt, tvaroh, koktejly, zmrzlina – jahoda Super Sprout je vynikající v mléčném koktejlu, ale také

   v jogurtu, tvarohu neho zmrzlině

jahoda Super Sprout je výborná na posypání ovesné nebo jiných obilných kaší, na palačinky, lívance,

   bramborové i kynuté knedlíky nebo šišky.

 Nepečený jahodový cheescake – na korpus potřebujete dva balíčky Bebe sušenek, které najemno rozemelete, a smícháte se 75 g rozpuštěného másla. Směs namačkáte na dno dortové formy, vyložené pečícím papírem. Pečete v troubě na 180 stupňů 5-7 minut, potom necháte vychladnout.  Náplň: dvě vaničky plnotučného tvarohu a jednu vaničku Mascarpone smícháte se 150 g krupicového cukru, vrchovatou polévkovou lžící nebo dvěma jahody Super Sprout, špetkou soli. Vymícháte dohladka, a nakonec vmícháte hrnek smetany 31%. Následně necháte jeden sáček práškové želatiny nabobtnat v 5 polévkových lžících vody, zahřejete, nesmíte vařit. Do horké želatiny vmícháte 3 lžíce připravené náplně, rychle zamícháte, a vmícháte do celé náplně. Náplň nalijete do dortové formy na korpus, uhladíte, a 5-6 hodin necháte tuhnout v lednici. Na zdobení jahodového cheescaku je výborné rozpustit lžičku Super Sprout jahody ve dvou a třech lžících vody, přidáte lžíci práškového cukru, a vymícháte polevu, kterou můžete cheescake ozdobit.

Super-sprout-jahoda-receptSuper-sprout-jahoda-1

Kontaktujte nás

Linea Naturale - MARTIN INTERAMERICANA s.r.o.

Říčanská 441

252 43 Průhonice

DIČ: CZ62967029

admin@lineatoscana.cz

tel.: 736 630 787

tel.: 325 51 51 43

fax: 325 51 15 48

NA ČESKÉM TRHU JSME UŽ 21 LET.

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel patnáct a pět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).